Tisleritööd on kunst, mis ühendab täpsust, oskust ja loovust, et muuta puit unikaalseteks ja funktsionaalseteks puidust esemeteks. Meie pakutavad tisleritööd vastavad kõikidele teie puidutöö vajadustele. Meelepärase toote valmistamiseks pakume ka puidu algusest lõpuni viimistlemist – olgu siis selleks puidu lõikamine, kuivatamine või hööveldamine.

Meie tisleristuudio teenused:

  1. Mööblidisain: Oleme spetsialiseerunud unikaalsete mööbliesemete loomisele, olgu selleks siis köögimööbel, riiulid või unikaalsed sisustuselemendid. Iga mööblieseme taga on hoolikalt planeeritud disain ja hoolega valmistamine, mis arvestab nii esteetikat kui ka praktilisust.
  2. Uste tootmine: Valmistame kvaliteetseid ja vastupidavaid täispuidust uksi ning aknaid, mis mitte ainult ei täida praktilisi vajadusi, vaid lisavad ka ruumile iseloomu ja stiili.
  3. Treppide ehitus: Meie tislerid loovad unikaalseid ja vastupidavaid treppe, olgu need siis sise- või välittingimustesse.
  4. Saematerjali töötlemine: Pakume saematerjali lõikamist, kuivatamist ja töötlemist, tagades puidu kvaliteedi ja sobivuse erinevateks projektideks. Valminud puidust saab luua endale meelepäraseid esemeid.

Lisaks tisleritöödele pakume ka mitut eri liiki kvaliteetset kuiva tisleripuitu, mis võimaldab meie klientidel valida parima materjali vastavalt nende projektide vajadustele ja eelistustele. Meie laias puiduvalikus on esindatud mitmed populaarsed liigid, sealhulgas mänd, tamm, saar, jalakas ja vaher.

Erikuiv tisleripuit:

Mänd: Mänd on klassikaline valik, millel on ilusad looduslikud mustrid ja tugev konstruktsioon. Sobib suurepäraselt erinevate mööbli- ja ehitusprojektide jaoks.
Tamm: Tammepuit on tuntud oma vastupidavuse ja elegantse välimuse poolest. See lisab luksust ja ajatust igale projektile ning on eriti populaarne mööbli valmistamisel.
Saar: Saarepuit on tuntud oma unikaalse teralise tekstuuri poolest, mis muudab selle silmapaistvaks valikuks mööbli ja dekoratiivelementide jaoks.
Jalakas: Jalakas on kvaliteetne puit, millel on iseloomulikud sügavad toonid ja tihe tera. Sobib suurepäraselt elegantsete mööbliesemete jaoks.
Vaher: Vaher on heledama värvitooniga puit, millel on sile ja ühtlane tera. See on suurepärane valik mööbli ja sisekujunduse projektidele.

Meie tislerite käe all on valminud hulganisti erisuguseid mööbliesemeid ja muid puidust tooteid, mida näete meie galeriist.

    Saada päring