Lintsaeraami teenus hõlmab ümarpuidu täpset ja sujuvat lõikamist vastavalt teie vajadustele, võimaldades läbimõõtu kuni 900 mm. Ümarpuidu lõikus saematerjaliks on oluline etapp meie puidutööde tootmisahelas, mis tagab saematerjali täpsed mõõdud ja vastupidavuse. See spetsialiseeritud teenus on mõeldud nendele, kes vajavad suure läbimõõduga ümarpuitu erinevateks projektideks. Valmivast tisleripuidust on võimalik valmistada ehituskonstruktsioone, mööblit ja teisi puidust valmistatavaid tooteid.

Miks ümarpuidu lõikus on oluline:

  1. Täpne mõõde: Ümarpuidu lõikus on kriitiline samm, mis võimaldab meil saavutada täpselt mõõdetud saematerjali. See on oluline enamikes tisleriprojektides, kus iga detail peab sobima täpselt paika. Valmiv tisleripuit vastab täpselt teie ootustele.
  2. Materjali optimeerimine: Ümarpuidu lõikus võimaldab meil optimeerida saematerjali kasutust, vähendades raiskamist ja tagades ressursside tõhusa kasutamise. Lõikame kõiki levinumaid Eesti puuliike, olgu selleks siis tamm, saar või mõni muu meelepärane puidu ümarpalk.
  3. Vastupidavus ja stabiilsus: Õige ümarpuidu lõikus aitab saavutada puidumaterjali optimaalse struktuuri, mis omakorda tagab vastupidavuse ja stabiilsuse tulevastes tisleriprojektides.

Meie ümarpuu lõikuse protsess:

Meie tisleristuudio kasutab kaasaegset ja täpset tehnoloogiat ümarpuidu lõikuseks, kus tähelepanu pööratakse igale detailile. Alustades hoolika materjali valikuga, suuname iga tüki läbi spetsialiseeritud seadme, mis tagab täpse lõikuse vastavalt meie klientide vajadustele.

Miks teha ümarpuidu lõikus tisleripuiduks meie juures:

  1. Tipptasemel tehnoloogia: Kasutame kaasaegset ümarpuidu lõikuse tehnikat, mis tagab kõrgeima täpsuse ja efektiivsuse.
  2. Kogenud tislerid: Meie meeskond koosneb kogenud tisleritest, kes omavad oskusi ja teadmisi ümarpuidu professionaalseks ja täpseks lõikuseks.
  3. Kohandatavad lahendused: Pakume kohandatavaid lõikelahendusi, mis vastavad täpselt iga klienti unikaalsetele nõudmistele. Nii on valmiva tisleripuidu mõõdud ja kvaliteet täpselt kliendi ootustele vastav.

Tisleripuitu ja saematerjali saab edasi töödelda juba projektist lähtuvalt, kus seda kasutada plaanitakse – valida saab nii servatud kui ka servamata viimistluse vahel. Kvaliteetne tisleripuit on iga tisleriprojekti aluseks! Vaata meie tehtud tööde galeriist, mida kõike põnevat on meie materjalidest valmis tehtud.

Võtke meiega ühendust, et alustada oma järgmise tisleriprojekti teekonda kvaliteetse Eesti puiduga!

    Saada päring