Servamata laudade viimistluse protsess on oluline, et tagada puidu esteetiline välimus, vastupidavus ja kasutusmugavus. Laudade viimistlus lähtub kliendi soovist ning võib hõlmata erinevad viimistlusmeetodeid – näiteks koore eemaldamine, hööveldamine, lihvimine või lõikamine.

Laudade viimistlus võib hõlmata ühte või mitut protsessi:

Koore eemaldamine: Mõnikord on servamata laudadel natuke looduslikku koort alles. Eemaldame puidu koore, tuues välja puidu loomuliku ilu ja valmistame selle ette järgmisteks töötlemisetappideks.

Hööveldamine: Oluline samm on hööveldamine, et lauapinnad oleksid ilusad ja ühtlased. See mitte ainult ei tee laudade pinda paremaks, vaid tagab ka, et puu on vastupidav ja vastupidav.

Servade lihvimine: Käsitsi lihvimine on oluline osa viimistlusest. Lihvides servad käsitsi siledaks, tagame mitte ainult ilusa väljanägemise, vaid ka ohutu käsitsemise.

Detailide lõikamine: Mõistame, et iga projekt on eriline ja viimistlus sellest tulenevalt unikaalne. Seetõttu pakume detailide lõikamise teenust vastavalt teie soovidele ja ideedele. Käsitsi lõikamine tagab täpsuse ja vastavuse teie spetsiifilistele nõudmistele.

Tutvuge ka meie tehtud tööde galeriiga, kust saate ideid, millise tulemuse erinevad viimistlusprotsessid saavutavad.

    Saada päring